Βάτσος Π. - Βάτσου Μ. ΟΕ
Κουμπιά – Αξεσουάρ ΒΑΤΣΟΣ
Η εταιρεία
Στην οδό Βαλαωρίτου 7 στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, σε ένα μικρό χώρο, ο ΒΑΤΣΟΣ ασχολήθηκε και συνεργάστηκε με επιχειρήσεις σε όλη την Ελλάδα αλλά και στο εξωτερικό, αποκλειστικά με το χονδρικό εμπόριο κουμπιών όλων των τύπων και ειδών αλλά και αξεσουάρ ρούχων.
Σήμερα η επιχείρηση αντιπροσωπεύεται από τα παιδιά του Παύλο και Μαρία. Επεκτάθηκε το δίκτυο συνεργασίας και πωλήσεων τόσο εντός αλλά και εκτός συνόρων. Η αγάπη μας για το αντικείμενο και η συνεχής ενημέρωση για τις καινούριες τάσεις της μόδας, μας καθιστούν τους πρωτοπόρους του είδους.
Στο χώρο μας θα βρείτε μεγάλη ποικιλία σε κουμπιά πολυεστερικά – μεταλλικά – πλαστικά – ξύλινα – ντυμένα -οικολογικά, τρουκ και αξεσουάρ για τα ρούχα.
Το έργο
![website-development](https://serresweb.com/wp-content/uploads/2019/12/galway-website-development.png)
![responsive κατασκευή ιστοσελίδων](https://serresweb.com/wp-content/uploads/2019/12/galway-responsive-website-design.png)
![εκπαίδευση διαχείρισης](https://serresweb.com/wp-content/uploads/2019/12/galway-wordpress-training-tutoring.png)
Ιδιοκτήτης: Βάτσος Παύλος – Βάτσου Μαρία ΟΕ
Αντικείμενο: Κουμπιά – Αξεσουάρ ραπτικής
Τύπος σελίδας: B2B, EShop